ארנקון לדמי חנוכה (או בכלל...)

יום שבת, 17 בדצמבר 2016רגע לפני חנוכה, אני קופצת להגיד שלום, לאחל חג שמח ולהציע לכם יצירה קצרה, פשוטה וכייפית עם הילדים לקראת חנוכה.

בתור ילדה, תמיד התרגשתי וציפיתי לדמי החנוכה שלי, ותמיד כאשר קיבלתי אותם (בד"כ שטר אחד או שניים), הייתי צריכה לתת להורים שלי לשמור לי עליהם כי לא ממש היה לי איפה לשים אותם וכמובן שלא רציתי שילכו לאיבוד!
ב"היברו סקול" בו אני מלמדת חשבתי מה אפשר לעשות עם הילדים לקראת חנוכה, שיהיה גם פשוט וכייפי, גם קשור לחנוכה וגם שימושי. נזכרתי בדמי החנוכה וחשבתי שיהיה מגניב שיהיה לילדים "ארנקון" קטן לשמור בו את דמי החנוכה.

אז זה באמת ממש ממש פשוט...
גוזרים רצועת בריסטול בגודל הרצוי (אם רוצים, למהדרין, אפשר לעשות את זה גם מלבד או מעור).
אני השתמשתי ברצועה בגודל 10X23 ס"מ.


לאחר שקיפלנו את הרצועה, כמו בתמונה, מחוררים מספר חורים בכל צד, ממש כמו בתמונה (חשוב לחורר כשהרצועה מקופלת, את שני הצדדים יחד, כדי שהחורים יהיו אחד מול השני. שימו לב לא לחורר את ה"מכסה").

מקפלים את הבריסטול לפי הסימונים שקיפלנו קודם ומתחילים להשחיל חוט סביב לחורים (אני השתמשתי בחוטי גומי. אפשר כמובן להשתמש בכל חוט אחר - חבל, ריקמה, סרט ועוד....)

אם רוצים ניתן לעשות סגירה לארנקון בעזרת שני חורים וסרט (כמו שאני עשיתי), אפשר גם להדביק 2 חתיכות קטנות של ולקרו (סקוטצ').
 
לסיום, נותר כמובן לרקשט את הבריסטול לכבוד חנוכה בטושים, צבעים או כל העולה על רוחכם וגמרנו :-)
תראו איזה חמוד זה יוצא...


מאחלת לכולכם חג אורים שמח, מואר ויצירתי!

שלכם, גלי.